Настановча конференція для здобувачів 2 курсу (Виробнича педагогічна асистентська практика)

14 жовтня відбулася настановча конференція з проведення виробничої педагогічної асистентської практики для здобувачів 2 курсу магістратури спеціальності 052 Політологія. Базою практики буде кафедра політології та філософії. Керівником з педагогіки призначено Горбатюк Оксану Василівну (кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти); керівником з психології призначено Савіцьку Ольгу Вікторівну (кандидата психологічних наук, доцента кафедри психології освіти). На настановчій конференції студентів було ознайомлено з програмою практики та проведено інструктаж з техніки безпеки.