Гостьова лекція на тему “Штучний інтелект та демократія”

17 вересня на історичному факультеті відбулося лекційне заняття, в контексті викладання ОК “Інформаційні та комунікаційні технології в політиці”, для здобувачів спеціальності 052 “Політологія”, присвячене темі “Штучний інтелект та демократія”. Лектором виступила магістр фізико-математичного факультету, завідувач навчальної лабораторії “Дидактика історії” Ірина Пігович.

В контексті заходу було розкрито питання про тенденції розвитку штучного інтелекту у сучасному світі. Акцентовано увагу на застосуванні ШІ у сфері освіти та політичних процесах. Здобувачі проявили особливу зацікавлекність щодо можливостей застосування ШІ у виборчих технологіях. Жваву дискусію викликало питання щодо ризиків демократії в епоху штучного інтелекту.

Дякуємо Ірині Пігович за змістовний та актуальний захід.