День Відкритих Дверей Історичного Факультету

30 січня відбулися зустрічі в межах циклу «Дні відкритих дверей онлайн» в оновленому форматі. Розпочало онлайн-спілкування керівництво історичного факультету, які презентували відео «Історичний факультет: незабутні роки навчання та надійний фундамент життєвого успіху». Короткий відеоекскурс дав можливість усім присутнім на декілька хвилин відчути себе частиною університетської родини історичного факультету. Декан історичного факультету Анатолій Глушковецький наголосив, що факультет є ровесником Університету Огієнка, який уже понад сторіччя готує висококваліфікованих фахівців. Анатолій Леонідович схарактеризував спеціальності факультету, а також звернув увагу, що всі викладачі мають науковий ступінь і вчені звання, а це, безперечно, позитивно впливає на діяльність факультету. Без уваги не залишись і відомі випускники, а таких вийшло зі стін alma mater чимало.

Олександр Юга, заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи, підтвердив, що значний досвід і тривала історія історичного факультету дали можливість сформувати найкращі традиції для організації якісного навчання викладачами-істориками. Схарактеризував також потужну матеріальну базу, яка сприяє реалізації потенціалу кожного зі студентів, розповів про дозвілля студентів та дружню атмосферу, яка панує на факультеті. Адріана Веркаш, голова студентської ради історичного факультету, закцентувала увагу на особливостях студентського життя та поділилась власними міркуваннями щодо різноманітних свят і традицій, які сформувались на історичному факультеті.

Під час зустрічей усі охочі активно ставили питання, на які отримали відповіді від представників факультетів.