Програма стажування “Занурення у молодіжну політику” для молоді

Програма стажувань “Занурення у молодіжну політику” для молоді у органах місцевого самоврядування, молодіжних радах та молодіжних центрах місцевого рівня у рамках проекту “Supporting young people to build a more cohesive society (Active Citizens)”, який фінансується Посольством Великої Британії в Україні. Успішно пройшла дане стажування в період з 06.12.2021 по 17.12.2021. Своєю головною метою я вбачала, занурення в молодіжну політику, ознайомлення з роботою відділу. Здобуття досвіду з виконання професійних завдань, удосконалення професійних знань, умінь та навичок. Дане стажування було цінний для мене в таких аспектах, я оволоділа практичним досвідом під керівництвом досвідченого професіонала. Стажування сформувало у мене впевненість у собі, сміливість і різнобічність. Бажання розвиватись та йти вперед, тепер я точно знаю з чим я хочу пов’язати своє життя. Надихнуло мене в подальшому розвитку молодіжної політики свого міста. Моя програма виглядала так:

• Брифінг програми різдвяно-новорічних свят
  • Відкриття дитячої виставки школи мистецтв «Зимовий бал»
  • Зустріч з тренерами з вільної боротьби про проведення, Відкритого кубку Львова.
  • Зустріч з активістами, щодо реконструкції стадіону
  • Зустріч з начальником управління молоді та спорту Томусяк Наталією Павлівною. Обговорили подальші перспективи співпраці з молоддю Кам’янець-Подільської територіальної громади.
  • Відкриття спортивного майданчика від проєкту Володимира Зеленського «Активні парки»
  • Допомогла в реалізації проєкту «Соціалізація учнів» з КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
  • Переговори з компанією, Parimach,допомога в реалізації їхнього проєкту «Так, я можу», що підтримує дітей з інвалідністю в Україні.
  • 17 грудня- відбувся обласний форум «Хмельниччина молодіжна» Під час заходу дослідили молодіжні проєкти та вирішили цікаві питання молодіжної політики.

Дане стажування дало мені можливість досягнути таких результатів, як здатність розв’язувати спеціалізовані завдання в політичній сфері життя суспільства, а саме молоді та застосовувати ключові теорії і методи політичних досліджень. Я подолала страх виступу перед публікою. Налагодила комунікацію між різного роду представниками влади. Працювала з документацією відділу. Реалізувала свою ідею, щодо проведення майстрів-класів для дітей в резиденції Святого Миколая.  Також я відкрила для себе, яка це є не проста та наполеглива робота. Знайшла нових друзів та знайомих. Здобула для себе нові навички в оформлені офіційних документів. Після участі я відчуваю більше мотивації працювати та розвиватись сприяти позитивним змінам молодіжної політики у своїй громаді. Надалі планую продовжити співпрацю але вже як член ініціативної групи, також планую взяти участь у виборах на голову молодіжної ради міста.