Міжнародна науково-практична конференція «ІНФОМАЦІЙНА БЕЗПЕКА: СУЧАСНИЙ СТАН, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

3 листопада 2022 року у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулася міжнародна науково-практична конференція «ІНФОМАЦІЙНА БЕЗПЕКА: СУЧАСНИЙ СТАН, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ».

Конференцію було організовано кафедрою політології та філософії Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка спільно з громадською організацією «Центр перспективних досліджень та регіонального розвитку», БО «Фонд громадської дипломатії», Центром соціально-політичних досліджень.

Спікерами заходу стали:

Адам Райхардт, головний редактор  журналу New Eastern Europe (Республіка Польща).

Микола Бучин, доктор політичних наук, доцент, професор кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету “Львівська політехніка” (м. Львів).

Антон Найчук, кандидат політичних наук, директор БО Фонд громадської дипломатії (м. Київ).

Дякуємо  за співпрацю нашим стейхолдерам!