Виробнича політологічна практика здобувачів 4 курсу

21 лютого 2023 року відбувся захист виробничої політологічної практики студентами 4 курсу спеціальності 052 Політологія. Практика тривала з 16.01 по 10.02. 2023 року. Базами практики стали органи державноі влади та   місцевого самоврядування.

Здобувачки Вонсович Анастасія та Тетяна Мартинович переймали досвід під час практики в Кам‘янець-Подільській міській раді.Чукань Юлія мала нагоду проходити виробничу політологічну практику в Центрі надання адміністративних послуг Старосинявської селищної ради.
Колінчук Іван Андрійович, Палій Дмитро та Дрофяк Юрій проходили практику в службі у справах дітей Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.
Щира подяка керівникам баз практики за підтримку, чудовий досвід роботи в колективі,  натхнення в майбутній професії.