Катерина Горбачова увійшла в команду молодіжної ради UNICEF Ukraine

ЮНІСЕФ – це провідний голос світу для дітей та молоді, а також голос самих дітей. ЮНІСЕФ залучає та підтримує молодь, щоб вони впливали на прийняття рішень, які визначають їхнє життя.

Студентка 2 курсу магістерського рівня вищої освіти спеціальності 052 «Політологія» Катерина Горбачова увійшла в команду молодіжної ради UNICEF Ukraine. Серед усіх заявок ЮНІСЕФ Україна обрали 21 учасника та учасниць, які долучаться до роботи з підтримки ментального здоров’я, розвитку різноманітних навичок у молоді та з відновлення країни.
⠀🙌 Перша офлайн зустріч команди вже відбулася! Протягом 5-ти днів вони знайомились один з одним та з представниками ЮНІСЕФ, побували на численних тренінгах, дискусіях і воркшопах.

Ну і, звісно, будували плани на майбутні проекти команди✨