Обговорення результатів моніторингу ОП Політологія

14  листопада відбулося обговорення результатів моніторингу ОП Політологія бакалаврського, магістерського та доктора філософії рівнів вищої освіти. Гаранти освітніх програм доцент Ольга ВІННІЧУК, доцент Вадим МАРКІТАНТОВ,  професор Сергій ВОНСОВИЧ представили результати проведеного анкетного опитування здобувачів вищої освіти, випускників та роботодавців. Було проаналізовано сильні та слабкі сторони ОП, визначено шляхи вдосконалення та розвитку з врахуванням викликів сьогодення. Зокрема, гарант ОПП Політологія магістерського рівня вищої освіти Вадим МАРКІТАНТОВ акцентував увагу на рекомендаціях експертної комісії щодо вдосконалення освітньої програми.

До перегляду й обговорення ОП залучені Д.В. Неліпа, доктор політичних наук, професор кафедри політичних наук, В.М. Дем’яненко, завідувач кафедри політології Університету Григорія Сковороди в Переяславі, В.М. Гоцуляк, доктор політичних наук, професор кафедри філософії та соціально-гуманітарних наук Хмельницького національного університету, М.А. Бучин, доктор політичних наук, професора кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка» та ін. Рекомендації стейкхолдерів було враховано та відображено в проєктах ОПП.

23 листопада гарантами освітніх програм(доцент Ольга ВІННІЧУК, доцент Вадим МАРКІТАНТОВ,  професор Сергій ВОНСОВИЧ) була організована зустріч зі здобувачами вищої освіти з метою обговорення перспектив щодо модернізації ОП на освітніх рівнях.