Виробнича політологічна практика здобувачів в Дунаєвецькій міській раді

23 січня  студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка завітали до Дунаєвецької міської ради з ознайомчим візитом. Цей захід став частиною їхнього навчального процесу, спрямованого на розширення знань та вивчення практичних аспектів роботи органів місцевого самоврядування.

Спілкування із представниками місцевої влади надало студентам можливість краще розібратися в тонкощах роботи органів місцевого управління та їхнього впливу на соціально-економічний розвиток громади.

Керуюча справами виконавчого комітету міської ради Катерина СІРА ознайомила студентів із робочим процесом міської ради та її відділами. Це дозволило їм отримати конкретні знання про те, як функціонує місцева влада на практиці.

Завершальна частина візиту передбачала обмін враженнями та думками. Такий візит є важливою ланкою в системі навчання студентів, сприяючи їхньому розвитку як фахівців та активних громадян.