Лекторій до Дня Державного Герба України

19 лютого 2024 р. для здобувачів вищої освіти факультетів №1-4 та №6 Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся тематичний відеолекторій з нагоди Дня Державного Герба України. Його провела кандидатка політичних наук, завідувачка кафедри політології і філософії Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка Ольга Віннічук.

За допомогою підготовленої презентації лекторка висвітлила історію походження українського тризуба від князівських часів Русі до часу відновлення незалежності нашої держави. Вибором знаку Володимира Великого – офіційним гербом – у 1918 році тодішні українські політики підкреслювали спадковість нової держави від Київської Русі. Цей історичний вибір був підтриманий представниками українського суспільства і майже одразу став загальнонаціональним символом боротьби за українську державність. Таким він є і зараз для кожного громадянина України.