Засідання наукових гуртків та приємно проведений час на території національного парку “Подільські товтри”

26 травня студенти 1-4 курсів спеціальності “Політологія” заром з викладачами кафедри політології та філософії Ольгою Віннічук, Вадимом Маркітантовим, Лесею Рудою відвідали територію Бакотського скельно-печерного монастиря, що знаходиться на території національного природного парку “Подільські товтри”.

Бакота – місце потужної енергії, краси, гармонії. Адмiністративний i культурний центр давньоруського Пониззя у XII-XIII ст., а сьогодні про Бакоту називають “затопленою долею”, селищем, якого немає на карті.

Здобувачі здійснили екскурсійну подорож та на завершення змогли проаналізувати актуальні проблемні питання політичного життя суспільства в умовах сьогодення.

Продуктивно та насичено проведений час, чудова атмосфера!