Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт “Особистість – суспільство – війн: суспільно – політичні, психологічні, соціокультурні аспекти”

10 червня 2023 р відбулася науково-практична  відеоконференція, присвячена захисту студентських наукових робіт у межах проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт “Особистість – суспільство – війн: суспільно – політичні, психологічні, соціокультурні аспекти” на базі Хмельницького національного університету.

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка гідно представила студентка 3 курсу спеціальності 052 Політологія Ірина ПОВЕРЖУК, презентувавши роботу на тему “Особливості розвитку волонтерської діяльності в умовах російсько-української війни”.

Щиро вітаємо Ірину з успішним результатом – ІІІ місце!!