Тренінг на тему “Політична участь жінок. Економічна участь жінок”

27 вересня в межах Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, за ініціативи проректора з науково-педагогічної роботи, кандидата політичних наук, доцента Василя Кобильника та ГО “Центр «Жіночої перспективи» у співпраці з Національним демократичним інститутом (НДІ) в рамках програми “Україна: ефективна та відповідальна політика”.було організовано тренінг на тему “Політична участь жінок. Економічна участь жінок”. Здобувачі спеціальності 052 “Політологія” та викладацький склад кафедри політології та філософії мали змогу долучитися до заходу.

Присутні взяли участь в активному обговоренні дискусійних питань, актуальних для українського суспільства.

Важливо памʼятати, що політична  участь жінок – це не просто питання співіснування”інь” та “янь”, це дотримання європейських цінностей свободи, гідності, рівності, демократії. Адже гендерна рівність у політиці – це крок до справедливого і відкритого суспільства.

Висловлюємо щиру подяку команді тренерів від громадської організації “Центр «Жіночої перспективи» за важливу ініціативу та теплу атмосферу під час проведення заходу!