Обговорення ОПП зі стейхолдерами

Триває обговорення освітніх програм спеціальності 052 Політологія першого (бакалаврського), другого (магістерського), третього (доктора філософії) рівнів вищої освіти.

В межах організованого відкритого заходу 14 грудня 2023 р долучилися до обговорення роботодавці (Сіра Катерина Вікторівна, керуюча справами виконавчого комітету Дунаєвецької міської ради, Оленюк Світлана, в.о. начальника служби у справах дітей Кам’янець-Подільської районної адміністрації), колеги партнерських закладів вищої освіти Бучин Микола Антонович, доктор політичних наук, професор кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка», Дем’яненко Борис Леонідович, доктор політичних наук, професор, професор кафедри політології Університету Григорія Сковороди в Переяславі, Дем’яненко Віра Миколаївна, завідувач кафедри політології Університету Григорія Сковороди у Переяславі, Коцур Леся Михайлівна, кандидат історичних наук, доцент кафедри політології Університету Григорія Сковороди в Переяславі, Грубі Тетяна Вікторівна, кандидат соціологічних наук, доцент кафедри психології, педагогіки та соціально-економічних дисциплін Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Гоцуляк Володимир Михайлович, доктор політичних наук, доцент Хмельницького національного університету, здобувачі третього рівня вищої освіти (доктора філософії).

В процесі обговорення отримали чимало слушних рекомендацій. Дякуємо колегам за співпрацю.