«Проблеми та перспективи сучасної політичної науки в Україні»: Міжнародна науково-практична конференція з політології

27 березня 2024 року в Університеті Огієнка відбулася Міжнародна науково-практична конференція з політології «Проблеми та перспективи сучасної політичної науки в Україні», присвячена 20-й річниці створення кафедри політології та філософії К-ПНУ.

Модератором конференції виступила завідувач кафедри політології та філософії Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, кандидат політичних наук, доцент Ольга Віннічук.

У роботі конференції, метою якої було окреслення проблем та перспектив сучасної політичної науки в Україні, взяли участь 9 спікерів. За результатами роботи конференції планується видання наукового збірника.